Standardy

Konstrukčně je dům řešen jako monoblokový objekt sestávající ze dvou propojených hmotových struktur gradujících od nízkopodlažní zástavby v ulici Pražská od hmoty 4 NP, stoupající na 5 NP směrem východním.

Nosnou konstrukcí je v podzemním podlaží železobetonový monolitický skelet, v nadzemních podlažích pak pokračuje keramický příčný nosný systém se železobetonovými stropními deskami. Mezibytové stěny a vnitřní příčky jsou rovněž keramické. Konstrukce balkonů je monolitická s nosníky zabezpečujícími přerušení tepelného mostu, zábradlí zámečnické tyčové. Střechy jsou ploché, krytina povlaková, části střech jsou využívány jako střešní terasy ke střešním nadstandardním by­tům.

Vstupní domovní dveře jsou hliníkové s bezpečnostním sklem, vstupní dveře do bytů mají vícebodový zámkový systém, interiérové dveře s povrchovou úpravou CPL jsou v dekoru dle výběru klienta a osazené do obložkových zárubní. Okna jsou plastová s izolačním trojsklem. Vytápění je dálkové z Teplárny Písek, v domě je pak umístěna kompaktní předávací stanice. Všechny energie budou měřeny po jednotlivých bytech.

Obklady a dlažby v interiérech jsou v moderním cemento-betonovém designu z kolekce URBAN italské skupiny Porcelaingres, která patří také mezi nejvýznamnější výrobce kameninových obkladových desek v Německu, s možností výběru v šesti barevných dekorech a různých formátech. Podlahové krytiny obytných místností jsou laminátové s třídou zátěže 32 a v podobě široké lamely v různých dekorech dubu.

Konkrétní standardní vybavení bytů povrchovými materiály a zařizovacími předměty je jmenovitě uvedeno v přiložené KNIZE STANDARDŮ, která je ke stažení ve formátu PDF níže. Klientům budou samozřejmě umožněny i klientské změny, s jejichž postupem je vždy individuálně seznámí realitní makléřka.

ke stažení

soubor PDF

KNIHA STANDARDŮ – obklady a sanita

soubor PDF

KATALOG Porcelaingres Urban

soubor PDF

KNIHA STANDARDŮ – podlahy a dveře

Standardy - obklady a sanita

Standardy - podlahy a dveře

Před návštěvou vzorkového studia si lze zkušebně namodelovat dveře v online konfigurátoru zde: KONFIGURÁTOR DVE­ŘÍ

Zobrazení různých dekorů podlahových krytin v ploše lze modelovat zde: VIRTUÁLNÍ STUDIO